ELMAS Eczanesi
DEFNE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
DEFNE Eczanesi
Beşkavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18 A/B Blok13/B(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 270 52 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

VALİ ÜMİT’TEN, İL JANDARMA KOMUTANLIĞI’NA ZİYARET

26 Ocak 2021

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever’i ziyaretine İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan da katıldı. Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ersever’den İl Jandarma Komutanlığının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ömer Ersever’i ziyaretine İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan da katıldı. İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaretinde Şeref Defteri’ni imzalayan Sayın Valimiz Ahmet Ümit, İl Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdürü ile birlikte Komutanlık Makamına geçtiler. Bolu Valisi Ahmet Ümit, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ersever’den İl Jandarma Komutanlığının çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kamunun huzur ve güvenliğinin güvenlik güçlerimize emanet olduğunu belirten Vali Ümit, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak başta olmak üzere gerek koronavirüsle mücadele tedbirlerinin uygulanmasında, gerekse bu tedbirler kapsamında evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması konusunda etkin görevler aldınız, başarıyla da yürüttünüz” dedi.

 

“ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM”

Güvenlik güçlerimizin toplumumuz için değerli hizmetler yaptığının altını çizen Vali Ümit, “Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Timimiz sadece İl sınırları içinde kendi sorumluluk bölgesinde değil aynı zamanda ihtiyaç halinde ülke genelindeki arama kurtarma çalışmalarına da katılıyor. Geçen hafta Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Gümeli belgesinde yoğun kar yağışı sonrası yaylada mahsur kalan 16 kişinin kurtarma çalışmalarına Bolu İl Jandarma Komutanlığımızdan Jandarma Arama Kurtarma Timi (JAK) takviye olarak bölgeye intikal etmiş, zorlu doğa koşullarında yürütülen kurtarma çalışmalarının ardından vatandaşlarımız mahsur kaldıkları yayladan kurtarılmasında görev almışlardır. Ben ekiplerimizi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

 

“BÜYÜK FEDAKÂRLIKLARLA CANSİPERANE ÇALIŞIYORLAR”       

Vali Ümit, “Jandarma Teşkilatımız ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi İl Jandarma Komutanlığımız da İlimizde de devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde her zaman ve her yerde birlik ve beraberlik bilinciyle ‪huzur ve güven ortamını tesis etmek ve sürdürmek için çalışan kahramanlarımızdır. Hem vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için hem de salgınla mücadelede gece- gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin büyük fedakârlıklarla cansiperane çalışan Jandarma Teşkilatımız başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize değerli hizmetleri sebebiyle teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama