TÜGVA TEŞKİLAT BAŞKANI’NDAN BOLU’YA ZİYARET

  9 Kasım 2018

  Bir dizi ziyaretler için Bolu’ya gelen TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Enes Eminoğlu, ilk olarak TÜGVA İl Temsilciliği'ni ziyaret ederek İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Temsilcileri’nin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi.

  TÜGVA İl Başkanı Sadık Kuru yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yapılacak projeler hakkında da değerlendirmelerini dile getirdi. Toplantının ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Enes Eminoğlu’nun bir sonraki durağı Bolu Valisi Ahmet Ümit’ oldu. Vali Ahmet Ümit’e öncelikle hayırlı olsun dileklerini ileten Enes Eminoğlu, TÜGVA’nın yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. Eminoğlu, “Türkiye’nin 81 ili ve 400 ilçesinde kısa bir zamanda teşkilatlanarak birçok projeye imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Bolu’ da Gerede, Yeniçağa ve Mengen de İlçe Temsilciliklerimiz faaliyetlerini sürdürürken diğer ilçeler için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ortaokul ve liselerin tamamında danışman hocalarımızdan, öğrenci temsilcilerimize kadar teşkilatlanmalarımızı tamamladık. Aynı şekilde üniversitede de teşkilatlanmamızı sürdürüyoruz” dedi.

  Vali Ümit’te TÜGVA’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve beğendiğini dile getirerek, gençlik için bu denli çalışmalar yürüten STK’ların her zaman destekçileri olduğunu dile getirdi. Ardından Eminoğlu, TÜGVA’nın simgesi olan rahle ve Kur’an-ı Kerim’i Vali Ümit’e takdim ederek ilimizden ayrıldı. Elif Erdoğan

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.4389688968658