Tanju Özcan konuştu, Kılıçdaroğlu çıkıştı

  14 Şubat 2018

  “BAŞKA KONU YOK MU?

  CHP grubu tüzük kurultayını görüşmek üzere Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında basına kapalı olarak toplandı. Gurp toplantısında söz alan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın sözleri sonrası Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, “Başka konu yok mu?” diyerek çıkıştı.

   

   

  Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Kemal Kılıçdaroğlu, birlik beraberlik çağrısı yaparak, “Kaos yaratılmasın, birlik ve beraberlik içerisinde söylemlerimizi dile getirelim” dedi. Ardından yaklaşık 14 kişi söz alarak kurultay ve tüzük değişikliği ile ilgili görüşlerini paylaşırken, toplantı yaklaşık 4 saat sürdü.

  Söz alan isimler arasında bulunan CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol, kurultayda yaşanan mükerrer oy ve diğer tartışmaların soru işaretleri yarattığını söyledi. Erol, “Kurultay kaostu. Kurultaydan çıkan kararlar şaibelidir. CHP üyelerine güven sağlamadı” diye konuştu.CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan da konuşmasında kurultayda yaşananları eleştirirken, “Bu kurultay yeni bir kurultaya gebedir” dedi.

  KEMAL BEY DAYANAMADI

  CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da delegeleri baskı yapıldığını ve bunun kanıtlarının olduğunu söyledi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ü eleştiren Özcan, “Delegelere baskı yapıldı. Bunun kanıtları var” dedi. Bu söz üzerine sinirlenen Kemal Kılıçdaroğlu’nun, oturduğu yerden, “ Yeter artık bundan başka konu yok mu” diye bağırdığı duyuldu.

  Öte yandan CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz da ağır sözlerle Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Yılmaz, “AKP’nin tek başına iktidarında bizimde sorumluluğumuz var. 7 yıl önce vaat ettiğiniz tablo bu değildi. Bize karşı sorumluluğunuz var” diye konuştu.

  KAMPA GİRELİM

  Öte yandan söz alan bazı milletvekilleri 9/10 Mart tarihleri arasında yapılması planlanan tüzük kurultayı ile ilgili ön hazırlık yapılması gerektiğini ifade etti, milletvekilleri tüzük kurultayı öncesinde kamp yapılmasını da istedi. (Kaynak: avaztürk)

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  1.5709710121155