NANELİMON Eczanesi
TANSU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
TANSU Eczanesi
Hastane Cad.Mustafa Bey Apt. No:25(KADIN DOĞUM HAS. KARŞISI)
Tel: 0374 213 67 92
Bolu 5 günlük hava tahmini

Tanju Özcan döneminin ilk rekoru kırıldı

15 Ağustos 2019

"BOLU HALKINDAN ALLAH RAZI OLSUN"

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, 'kurban bağışı' kampanyasının büyük destek gördüğünü belirterek Bolu halkına teşekkür etti ve geçtiğimiz yıllara göre 4 katı büyüklükte destek gördüklerini söyledi.

Bolu halkı, Bolu Belediyesi'nin başlattığı 'kurban bağışı' kampanyasına büyük destek verdi.  Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, başlatılan kampanyaya Bolu halkının geçtiğimiz yıllara oranla 4 katı destek verdiğini açıkladı.

"ALLAH RAZI OLSUN"

Konuya ilişkin yaptığı açıklama ile Kurban Bayramı'nın değerlendirmesini yapan Özdemir, "Kurban bağışında Bolu Belediyesi bu sene rekor kırmıştır. Geçtiğimiz yıl Bolu Belediyesi'ne 42 adet kurban bağışı olmuş, bu sene biz henüz yeni olmamız ve detaylı bir çalışma yapamamamıza rağmen Bolu halkı T.C. Bolu Belediyesi'ne güvenini ortaya koyarak 178 adet kurban bağışı yapmıştır. Sadece kurban bağışında değil kurban payı ve kurban derisi anlamında da yine çok başarılı olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu nedenle bütün Bolu halkına bizlere güvenlerini sürdürdükleri için teşekkür etmek istiyorum. Onlardan Allah razı olsun." dedi.

"BAĞIŞLAR GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞACAKTIR"

Yapılan yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşacağının altını çizen Özdemir "Güvene dayanarak yapılan bu bağışlar gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşacaktır. Biz aşevimizde bundan önceki yıllarda haftada bir bazen iki öğün şeklinde et yemeği çıkartıyorduk. Ama şimdi bu rekor bağışlarla birlikte biz inşallah önümüzdeki yıl içerisinde haftada iki belki de üç öğün et yemeği çıkartabileceğiz. Ben bu nedenle tüm Bolu halkına teşekkür etmek istiyorum. Allah onlardan razı olsun. Bize güvendikleri ve bağışta bulundukları için teşekkür ediyorum." diye konuştu.

"EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Bayram boyunca görevleri başında olan personelleri de unutmayan Özdemir, "Kültür Sosyal İşler Müdürü'müz başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Çünkü onlar herkes tatil yaparken görevlerinin başındalardı. Onları kutluyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Sefa Günay

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama