SÜMER Eczanesi
EVREN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SÜMER Eczanesi
Sümer Mah.Cumhuriyet Cad.No:76/10(CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU KARŞISI İŞKUR YANI)
Tel: 0374 215 92 38
EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

Söz ağızdan bir kere çıkar!

16 Ocak 2020

Filenin Sultanlarıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası MHP’den ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in, Bolu Belediyesi’ne olan borcunu ödemek için yaptığı taahhütleri de yerine getirmediği belirtildi.

Haber: Hakan Aydın

Bolu Belediyesi’nde yaşanan yönetim değişikliğinin ardından Tanju Özcan, Bolu Belediyesi’nin borçlarını ödemek için kamu alacaklarının peşine düşmüştü. Kaynaşlı Belediyesi’nin 2017 yılında yapılan asfaltlama çalışmamalarına ait yaklaşık 1 milyon 200 bin liralık borcunu ödemediği tespit edilince, Kaynaşlı Belediyesi’ne haciz işlemi uygulandı.

SÖZ AĞIZDAN BİR KERE ÇIKAR

Haciz işlemi sonrası araçlarının bağlanması üzerine Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin Bolu’ya gelerek, borcunu 24 eşit taksitle ödeyeceğini belirtince haciz işlemi kaldırıldı. Bir süre ödemesini aksatmadan yapan Şahin’in, son dönemde ödemelerini yapmadığı belirlendi.

ŞAHİN MHP’DEN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Filenin Sultanları’nın aldığı zafer sonrası sosyal medyadan paylaşımda bulunmuş ve yaptığı paylaşıma tepkiler çığ gibi büyümüştü. Yaptığı paylaşım sonrası MHP Genel Merkezi’nin de dikkatini üzerine çeken Birol Şahin, MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı sonrası partiden ihraç edilmişti.

Birol Şahin’in ödemelerini aksattığı Bolu Belediyesi tarafından yeni bir haciz işlemi uygulayıp uygulamayacağı ise bilinmiyor.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama