İREM Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

SICAK HAVA DALGASI GELİYOR

14 Mayıs 2020

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine olduğu ilimiz için sıcak hava dalgası uyarısı yapıldı. Vatandaşlar güneş çarpmasına karşı uyarıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, havaların ısındığı ve güneşin etkisini büyük oranda hissettirdiği ilimiz Bolu için bir uyarı gönderdi. Meteorolojiden yapılan uyarıda sıcak hava dalgasının 15 Mayıs-19 Mayıs günleri arasında ilimizi etkisi altına alacağı bildirildi. Meteoroloji uyarısında vatandaşlar sıcak havanın etkisi ile oluşabilecek olumsuzluklara karşı uyarıldı.

 

 

YAŞLILAR, ÇOCUKLAR VE KRONİK HASTALAR DİKKAT!

Meteoroloji gönderdiği uyarı bildiriminde şu ifadelere yer verdi: “Yapılan son değerlendirmelere göre; bu hafta sonu Cuma gününden itibaren önümüzdeki hafta ortasına kadar hava sıcaklıklarının hissedilir derecede artarak Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak il genelinde mevsim normallerinin 9 ila 13 derece üzerinde seyredeceği ve uzun yıllar Mayıs ayında kaydedilen en yüksek sıcaklık değerlerini yer yer aşabileceği değerlendirilmektedir. Vatandaşlarımızdan özellikle kronik rahatsızlıkları bulunanlar ile çocuk ve yaşlılarımızın aşırı sıcak havanın neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları ve güneş ışığının dik geldiği saatlerde açık havada bulunmamaları sağlıkları açısından önem arz etmektedir.”

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama