DEFNE Eczanesi
ELMAS Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

DEFNE Eczanesi
Beşkavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18 A/B Blok13/B(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 270 52 10
ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
Bolu 5 günlük hava tahmini

ŞEKERBANK’TAN BESOB’A ZİYARET

13 Ocak 2021

Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tomar ve Şube Görevlisi Onur Aykut Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde zor günler yaşayan Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarını ve çözüm önerileri üzerine birtakım görüşmelerde bulunuldu.

Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tomar ve Şube Görevlisi Onur Aykut Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret etti. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde zor günler yaşayan Esnaf ve Sanatkarlarımızın sorunlarını ve çözüm önerileri üzerine birtakım görüşmelerde bulunuldu. Birlik Başkanı Tahir Gayret, Pandemi sürecinde Esnaf ve Sanatkarların sorunlarını en iyi bilen bir teşkilat mensubu olarak bunları sürekli hükümet nezdinde bütün platformlarda dile getiriyoruz, umarım önümüzdeki günlerde taleplerimiz ihtiyaçlarımız doğrultusunda yerine getirilir dedi. Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tomar, Pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için, TESK ile bir protokol yapıldı, esnaf ve sanatkârlarımız 50 bin TL’ye kadar, 36 aya varan vadeli, ilk 6 ayı ödemesiz, 12. taksite kadar düşük miktarda ödeme imkânı sunulan taksitli ticari kredi ürününden faydalanabilecektir” diye konuştu. 

 

Şekerbank, Kapımız Esnafa açık platformu ile TESK üyesi esnafın yanında diyerek Şeker Mobil Şube ile kolayca Kredi başvurusu yapabilir, 6 ay ödemesiz dönem ve artan taksitli kredi imkanıyla nakit ihtiyaçlarını esnaflarımız karşılamak için, Şeker Mobil Şube’ye başvurabilirler. Detaylı belgi için ‘https:sekerbank.com.tr/tkts’ adresini ziyaret edebilirsiniz diyerek sözlerine son verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama