PETEK Eczanesi
NANELİMON Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

PETEK Eczanesi
Bahçelievler Mah.Vardalı Sok. Sedef Apt. No:7/A (50.Yıl İlköğretim Okulu Karşısı)
Tel: 0374 213 31 33
NANELİMON Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.NO:29/2 (Köroğlu Dev.Hast.Karşısı)
Tel: 0374 270 39 70
Bolu 5 günlük hava tahmini

Seben’e Organize Sera Bölgesi geliyor

6 Eylül 2019

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Seben Gölüne 10 bin pullu sazan bıraktı.

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Seben Gölüne 10 bin pullu sazan bıraktı.

Haber: BMA

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak geçtiğimiz gün Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’i ağırladı. Bir dizi ziyaret gerçekleştiren heyette ayrıca Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve vatandaşlar da hazır bulundu. Program kapsamında Belediye Başkanı Fatih Kavak, heyetle birlikte Seben Gölüne 10 bin pullu sazan bıraktı.

SEBEN’E ORGANİZE SERA BÖLGESİ

Başkan Kavak daha sonra Bakan Yardımcısı Metin’le ilçeye dair projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Başkan Kavak ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin’in katılımlarıyla Seben Gölümüze 10 bin pullu sazan bıraktık. Ardından ilçemize ziyarette bulun Sayın Bakan Yardımcımızla ‘Seben Gölünden Seben Ovasının Sulaması’ ve ‘OSB(Organize Sera Bölgesi)’ projeleri ve ilçemizin sorunları hakkında istişare toplantısı yaptık. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama