KÖROĞLU Eczanesi
MERAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KÖROĞLU Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. No:1/1-A (Kaplıca Birlik Karşısı)
Tel: 0374 218 01 91
MERAL Eczanesi
Sağlık Mah.Şehitler Cad.Yüksel Apt.No:32/9 (KÖROĞLU DEV.HAS.POLİKİNLİKLER KARŞISI)
Tel: 0374 270 41 67
Bolu 5 günlük hava tahmini

Şampiyon Mudurnu

13 Şubat 2019

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarını bir araya getirmek, kaynaştırmak, mesleki motivasyonlarını artırmak ve centilmence müsabaka halinde yarıştırmak için organize edilen 8. Geleneksel Futbol Turnuvası, 12 Şubat 2019 Pazartesi günü oynanan maçlarla sona erdi.

12 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvada gruplarda ve final maçlarında başarılı olan Mudurnu ve Aladağ şampiyon olmak için Akçakoca ve Kıbrıscık ise üçüncü olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Kıbrıscığı 5-2 yenen Akçakoca üçüncü olurken Aladağ’ı 5-0 yenen Mudurnu Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Geleneksel 8. Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu oldu.

Müsabakaların bitiminde halk oyunları gösterisi geceye renk kattı. Ödül törenine geçildiğinde, takımlara kupa ve madalyalarını Orman Genel Müdür Yardımcımız Şahin Aybal, Vali Yardımcısı Çağlayan Kaya, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz ve Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli verdi.

Ödül töreninin ardından Orman Genel Müdür Yardımcımız Şahin Aybal, Vali Yardımcımız Çağlayan Kaya, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz, Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ve TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Musa Şen ile Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin yer aldığı “Şöhretler Karması” maç yaparak turnuvaya unutulmaz bir anı bıraktı.

24 Kasım 2018 Cumartesi günü başlayan ve 12 Şubat 2019 Pazartesi günü sona eren Bolu Orman Bölge Müdürlüğü 8. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasında mücadele eden takımlar, oynanan maçlar sonunda birbirlerini centilmence tebrik ederken karşılaşmalar turnuvaya yakışır bir şekilde centilmenlik, kardeşlik ve dostluk havasında geçti.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama