KORKUT Eczanesi
SEZEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KORKUT Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Sok. No:25/4 (Köroglu Dev.Has.Pol.Karsisi)
Tel: 0374 270 26 20
SEZEN Eczanesi
Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad.No:88/11(Dedeoğlu Kırtasiye Karşısı)
Tel: 0374 215 17 27
Bolu 5 günlük hava tahmini

Rasim Başkan gönülleri fethetmeye devam ediyor

17 Eylül 2020

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Bolu Belediyesi olarak engelli ve hasta vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana engelli ve hasta ziyaretlerini sürdüren Başkan yardımcısı Özdemir gönülleri de adeta fethediyor.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkan Yarımcısı Rasim Özdemir, Bolu Belediyesi olarak Bolu’da bulunan engelli ve hasta vatandaşları ziyaret ederek insanların gönlüne girmeye devam ediyor. Engelli vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Yardımcısı Özdemir, her ziyaret ettiği vatandaşla özel ilgilenip sıkıntılarını ve isteklerini dinliyor.

“BİZİM DERDİMİZ TASAMIZ BU”

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Leyla Beykoz ile birlikte her Perşembe başta yatalak hastalar ve engelli vatandaşlar olmak üzere sağlık durumu iyi olmayan birçok vatandaşı ziyaret eden Başkan Yardımcısı Özdemir, “Bolu halkına hizmet etmenin gururu ve sorumluluğu içerisindeyiz. Bolu Belediyesi olarak halkla ilişkiler Müdürümüz Leyla Beykoz ve ekibimiz ile birlikte her Perşembe günü sağlık sorunları olan, engelli olan ve ihtiyaç sahibi olan aileleri ziyaret ediyoruz. Hastalarımızla birlikte muhabbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz. Bizim derdimiz tasamız bu. Bolu Belediyesi olarak da her Perşembe hasta ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz.  Ziyaret esnasında karşılaştığımız vatandaşlarımız ile de hasbihal ediyoruz. Onlarında sorunlarını dinliyoruz” ifadelerini kullandı.

“BOLU BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Belediye olarak hasta ve ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında olduğunu belirten Özdemir, “Biz Bolu Belediyesi olarak da hastalarımıza ve ihtiyaç sahibi ailelerimize hasta yıkama hizmeti ve kuru gıda yardımı gibi birçok hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız 444 26 58’i arayarak isteklerini bildirip yararlanabilirler. Biz Bolu Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama