ÇAMLIBEL Eczanesi
ÖZGÜR Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ÇAMLIBEL Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:9/2 (80.YIL SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 215 51 00
ÖZGÜR Eczanesi
Kültür Mah.Şehitler Cad.Sınmazhan Apt.No:23/C (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 270 50 49
Bolu 5 günlük hava tahmini

MUTAT PERSONEL TOPLANTISI YAPILDI

17 Nisan 2019

Gerede İlçe Müftülüğü mutat aylık personel toplantısını Müftülük Konferans Salonunda imam-hatip, müezzin kayyım ve kuran kursu öğreticilerinin katılımıyla yapıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda Başkanlık tarafından duyurulması istenilen konular, Ramazan ayında camilerde yapılacaklar, Kur’an kursları ve camiler başta olmak üzere ilçemizde din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular görüşüldü. Toplantıda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, Türkiye Diyanet Vakfı ile toplumu zekat konusunda bilinçlendirmek amacıyla başlattığı “Kardeşliğimiz zekatla bereketlensin” çalışması kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın telekonferansı ile davam edildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın telekonferansının ardından İlçe Müftülüğü ile Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi arasında imzalanan protokol gereği, imam hatip lisesi son sınıf öğrencilerinin ikamet ettikleri yere en yakın camide 15 gün süre ile okulda öğrendikleri bilgileri pratikte uygulama yapmaları için İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdurrahman Uslu ile din görevlileri arasında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama