Mudurnu Çocuk Belediyesi Anıtkabir'de

  11 Haziran 2018

  Mudurnu Çocuk Belediyesi Başkanı ve Meclis Üyeleri Mudurnu Belediye Başkanlığının düzenlediği organizasyonla Anıtkabir'i ziyaret ettiler.

  Haber: BMA

  25 çocuğun katıldığı programda önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir daha sonra Ulus'ta bulunan I. Meclis Binası ziyaret edildi.

  Mudurnu'daki çeşitli okullardan temsilcileri bulunan Çocuk Belediyesine öğretmenleri de eşlik ettiler. Gezi sırasında bir sonraki dönemde yapılacak faaliyetler hakkında fikir alışverişi de yapan çocuk belediyesi mensupları kendileri için oldukça faydalı, yoğun ve keyifli bir gün geçirdiler.

  Mudurnu Çocuk Belediyesi Başkanı Tuğba Öztürk;  “Mudurnu Çocuk Belediyesi olarak aklımızda birçok faaliyet bulunmakta fakat bunları gerçekleştirmeden önce ilk olarak işe Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü ziyaret ederek başladık. Arkadaşlarımla güzel bir gün geçirdik. Bizlere bu konuda olduğu gibi her konuda yardımcı olan Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl'e ve belediye personellerine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımla birlikte güzel bir gün geçirdik” diye konuştu.

  Mudurnu Belediyesi Başkanı Mehmet İnegöl ise;  “Çocuklar bizim yarınımız. Aydınlık bir Türkiye için umudumuz. Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz Çocuk Belediyesi Anıtkabir ziyaretinde bulunmak istediklerini ifade ettiler. Biz sadece çocuklarımızın isteklerini getirdik. Gönüllerince bir gün geçirdiler. Şimdi hepsine iyi tatiller diliyorum” dedi

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.14694309234619