MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TSO’DA

  24 Mayıs 2018

  24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu 1. sıra milletvekili adayı Adem Evcil ve 3. sıra milletvekili adayı Sema Kışlak, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül’e bir ziyarette bulundu.

   

  24 Haziran seçimleri öncesinde seçime katılacak partilerin İlimizdeki milletvekili adaylarının belli olmasının ardından, MHP Bolu milletvekili adayları Adem Evcil ve Sema Kışlak Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete MHP Karacasu Belde Başkanı İsa Bektaş, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan da katıldı.

  Bolu tüccar ve sanayicisinin meslek kuruluşu Ticaret ve Sanayi Odası’nda kendilerini ziyaretlerinden dolayı MHP Bolu milletvekili adayları Adem Evcil ve Sema Kışlak ile beraberindekilere teşekkür eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, adaylara seçim sürecinde yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak gündemlerinin her zaman Bolu’nun ve Bolu iş dünyasının gelişmesi, şehrin ekonomik yönden kalkınması ve Bolu halkının refahının artması olduğunu ifade eden Ateş, milletvekillerinin bu süreçte birlikte hareket ettikleri en önemli aktörlerinden birisi olduğunu söyledi. Ateş, 24 Haziran seçimlerinin millet olarak huzur içinde ve başarıyla gerçekleştirilmesini, sonuçlarının da İlimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

  Ziyarette ayrıca iş dünyasının gündemindeki konular hakkında da bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.25087213516235