SÜMER Eczanesi
EVREN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SÜMER Eczanesi
Sümer Mah.Cumhuriyet Cad.No:76/10(CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU KARŞISI İŞKUR YANI)
Tel: 0374 215 92 38
EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

MEMUR SEN’DEN İDLİB YARDIM KAMPANYASINA 8 BİN TL’LİK DESTEK

16 Ocak 2020

Bolu Valiliği, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İHH tarafından İdlib için başlatılan yardım kampanyasına Memur Sen’den destek geldi. Memur Sen Bolu İl Temsilcisi Ahmet Koçak, 8 bin TL’lik yardımda bulunduklarını ifade etti.

İdlib şehrine yardım etmek için Demokrasi Meydanında bir araya gelen Memur Sen Bolu İl Temsilcisi Ahmet Koçak ve Memur Sen üyeleri, İdlib için başlatılan yardım kampanyasına8 bin TL’lik yardımda bulunduklarını ifade etti.

 

Topluluk adında konuşan Memur Sen Bolu İl Temsilcisi Ahmet Koçak;  “Suriye’deki savaş 10’uncı yılına girmiş bulunmakta ve ardında binlerce ölü ile yüzbinlerce yaralı ve bir o kadar da mazlum ve mağdur bırakmaktadır. Hepinizin ve hepimizin malumu üzerine Suriye sınırımıza yakın İdlib kentinde saldırılardan kaçan yüzbinlerce insan soğuk ve açlığın pençesinde yaşam mücadelesi vermektedir. Bugüne kadar gelinen noktada başta Ortadoğu da, Türkistan da, Yemen de, Arakan da yüzbinlerce insanı katleden, mağdur eden ikiyüzlü batı medeniyetinin gerisinde yetimler, öksüzler, dullar ve ihtiyarlar kaldı. Bugün bu coğrafyanın tam ortasında Anadolu’da vücut bulmuş Türkiye Cumhuriyet Devleti’nin bu aziz milletin hayırseverleri sayesinde sınırımızın hemen yanındaki “Aylan, Erva” bebeklerin ölmemesi için kampanya bu büyük millet başlatmış ve bizlerde Bolu’da ki sivil toplum örgütleri olarak bu kampanyaya bütün Bolu Halkı adına yola çıkmış, Bolu Halkının bu kampanyaya desteklerini bekliyoruz. Valilik ve Demokrasi Meydanındaki iki tane Çadırda aziz Bolu halkının yardımıyla oradaki çocuklar, yaşlılar, kadınlar açlıktan ölmeyecekler, sizlerin vereceği destek ile soğukta donmayacaklar ve onlarda hayatlarını devam ettirecekler” dedi.

 

“ÇOCUKLAR ÖLMESİN, İNSANLAR BU AYIPTAN KURTARSIN”

Kampanyanın 22 Ocak Çarşamba gününe kadar devam edeceğini söyleyen Koçak; “Bizler Memur Sen Bolu ailesi olarak 8 bin üyemizi temsilen 8 bin liralık yardımı İHH Başkanımıza teslim ediyorum. Kampanya 22 Ocak 2020’ye kadar devam edecek. Bolunun hayırsever insanlarını kampanyaya yardımda bulunmaya davet ediyoruz ve bu vesileyle de temenni ediyoruz ki savaşlar son bulsun, çocuklar ölmesin, insanlar bu ayıptan kurtarsın. İnşallah bu sıkıntılar, zulümler son bulsun” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama