Bolu 5 günlük hava tahmini

KILINÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASINI ZİYARET ETTİ

17 Mart 2019

Turan Kılınç ve partililer seçim çalışmaları kapsamında İnşaat Mühendisleri Odası Bolu Temsilciliği’ni ziyaret etti. Oda başkanı Nazmi Uçar ve yönetimi tarafından karşılanan Kılınç, yeni yapılaşma ve kentsel dönüşümle ilgili projelerini inşaat mühendisleri ile paylaştı.

Kılınç “Bolu ile ilgili özellikle imar ve yapılaşma alanında bir vizyon ortaya koyulacaksa bunun işin ehli olan teknik insanlarla yapılması gerekir. Bu teknik kadronun en önemli unsurlarından biri de inşaat mühendisleridir. Bunun için biz projelerimizi ortaya koymadan önce gerek inşaat mühendisleri gerekse de mimarlara danışarak fikir alışverişinde bulunduk. Bütün projelerimiz işinin ehli olan teknik kadro ile birlikte oluşturuldu. Buda bizim temel prensiplerimizden bir tanesi.” ifadelerini kullandı.

YENİ YAPILAŞMA TARIM ARAZİLERİNE YAPILMAMALI

Kılınç yeni yapılaşmanın tarım arazilerine yapılmaması gerektiğini belirterek, “Deprem bölgesi olan Bolu’muzda şehrin büyüme yönü olarak kuzey ve batı kısımlara yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum. Hem verimli tarım arazilerimiz korunmuş, hem de depreme karşı daha çok güvende kalmak üzere zemini daha sağlam olan bir bölge tercih etmiş olacağız. Bizim yeni imar vizyonumuzda nu şekilde.” diye konuştu. Elif Erdoğan

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama