İREM Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

Karadere’de neler oluyor?

14 Mayıs 2019

Bolu kamuoyunun yakından ilgilendiği, çeşmelerden içme suyu akmasını sağlayacak olan Karadere Tüneli’nin çöktüğü yönündeki dedikodular asılsız çıktı.

Bolu kamuoyunun yakından ilgilendiği, çeşmelerden içme suyu akmasını sağlayacak olan Karadere Tüneli’nin çöktüğü yönündeki dedikodular asılsız çıktı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Geçtiğimiz günlerde eski Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın başlattığı ve yeni Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da devam ettireceğini söylediği, Bolu’da çeşmelerdeki sulardan içme suyu akmasını sağlayacak olan Karadere Tüneli’nin çöktüğünü yönünde kamuoyunda dedikodular çıkmıştı. Bolulu vatandaşların yakından takip ettiği ve gerçekleşmesi için beklediği projenin çöktüğü dedikodusu kısa sürede herkes tarafından konuşulmaya başlarken, çeşitli tepkilere de neden olmuştu.

DEDİKODULAR ASILSIZ ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, Karadere Tüneli’nin çöktüğü yönündeki dedikodular asılsız çıktı. Bugün sabah saatlerinde Karadere Tüneli’ni ziyaret eden Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen ve beraberindeki heyet, tünelin içine girerek bir uçtan bir uca gezdi. Çalışanlardan tünel hakkında bilgi alan Şen’in herhangi bir çökme olup olmadığı sorusuna ise yetkililer yaşanmadığını söyledi.

BETON KAPLAMA İÇİN KOLLAR SIVANDI

Öte yandan Karadere Tüneli’nde ilerleme ara vermeden devam ediyor. Edinilen diğer bir bilgiye göre, tünelin beton kaplaması için çalışmalar başladı. Şantiye yetkilileri, çalışanlar ve Bolu Belediyesi yetkilileri beton kaplamaya başlanılması için fikir alışverişinde bulunurken aynı zamanda uzmanlardan görüşler de alınıyor. Öte yandan yetkililerin, tünelin beton kaplamasına başlanılması için Bolu Belediye Meclisi Haziran Ayı’nda karar almak istediği öğrenildi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama