SARUHAN Eczanesi
EVREN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

İLK KEZ BİR BAŞKAN ONLARI DİNLEDİ

26 Haziran 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ilimizde bulunan apartman ve site görevlileri ile bir araya geldi. Karşılıklı istişarelerde bulunulan toplantıda konuşan Başkan Özcan, “Her Belediye Başkanı iş adamlarıyla, doktorlarla, avukatlarla yemek yer sohbet eder ama ben emekten emekçiden yanayım. Bugün belki de ilk defa böyle bir buluşma gerçekleşiyor. Ben hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, karşılıklı istişarelerde bulunmak ve taleplerini dinlemek için Bolu’da görev yapan apartman ve site görevlileri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Altınyıldız Garden Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Özcan’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir ve İsa Özcan, Bolu Belediyesi daire müdürleri ve çok sayıda apartman ve site görevlisi aileleriyle birlikte katıldı.

 

“BEN ÇOK ŞANSLI BİR KUL OLDUĞUMA İNANIYORUM”

Toplantıda bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; Bizler sizlerin sayesinde bu gün bu konumlardayız.  Ben Boluluların desteği ile 4 kez milletvekili seçildim. Akabinde Bolu halkı tarafından belediye başkanı olarak görevlendirildim. Çok şanslı bir kul olduğuma inanıyorum. Allah herkese yaşadığı şehre doğrudan hizmet etmeyi nasip etmiyor. O anlamda Allah’ın bize lütuf ettiği bu görevi inşallah yüzümüzün akıyla kimsenin bedduasını almadan görevi bıraktıktan sonra da hayırla anılan bir kişi olarak tamamlamayı nasip eder rabbim inşallah.

 

“BENİM ANLAYIŞIM BİRAZ FARKLI”

Bu belki ilk oluyor Bolu’da birçok şehirde de belediye başkanları iş adamları ile yemek yiyor. Belediye başkanları doktorlarla yemek yedi, avukatlarla yemek yedi. Belediye başkanları bunu yapıyor da benim anlayışım biraz farklı. Elbette iş adamları da bizim iş adamlarımız, doktorlarımızda, avukatlarımızda ancak burada emekçi olarak nitelendirdiğim alın teri ile para kazanan insanlar ile birlikte olmayı ben daha çok seviyorum.

 

“BEN GELDİĞİ YERİ UNUTAN İNSANLARDAN OLMADIM”

 Sizlerin içinde bilen vardır veya yoktur ben Bolu’nun yerlisiyim ama Bolu’nun çok köklü ve zengin ailelerinden gelen biri değilim. Bunu ne için söylüyorum. Eski belediye başkanlarına bakıyoruz bir iki belediye başkanları dışında diğerleri ta belediye kurulduğu 1860’lı yıllardan bu yana hep şehrin ileri gelenleri belediye başkanı olmuş. O şehrin en zengin ailelerinin çocukları bu şehir de belediye başkanı olmuş. Tabi sonra belediye başkanları seçimle gelmeye başladıktan sonra bunun istisnaları da olmuş elbette. Bunlardan bir tanesi de benim. Benim dedem rahmetli orman köylüsüydü zengin bir aile değildik. Dedem ormandan öküz arabası ile üretim yaparak elde ettiği gelir ile babamı okutmuş. Baban öğrenmen olabilmiş o sayede de o bizi okutabilmiş. Avukat olmuşuz ondan sonra da bu görevlere seçilmişiz. O yüzden ben geldiği yeri unutan insanlardan olmadım. İnşallah ta bundan sonrada olmayacağım. 

 

“BİZ HER ZAMAN SİZLERİN YANINDA OLACAĞIZ”

Sizler bizi için kıymetlisiniz zengin dostu bir belediye başkanı olmayacağımı hep söylemiştim. Belediye başkanına asıl ihtiyaç duyan onun desteğini ihtiyaç duyanlar garip insanlar. Ben bunu biliyorum. Zenginler her devirde işini çevirir. Onların belediye başkanlarının, milletvekillerinin desteğini ihtiyacı olmaz. Ama işte seçilmiş insanlarının destek olacağı, kol kanat gereceği insanlar bence sizlersiniz. Bu gün abartman görevlileri dostlarımızla oturalım sohbet edelim dedik. Bir sıkıntıları varsa onları dinleyelim bizim belediye olarak yapacağımız varsa bizden talepleri varsa biz onları alalım. Biz her zaman sizlerin yanında olacağız.

 

“İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ GÜNLER DAHA AYDINLIK OLUR”

Zor günlerden geçiyoruz ülke olarak bu kovit süreci henüz sonuçlanmış değil. Hayat yeni yeni normalleşmeye başlıyor. Ülke ekonomimiz bu işten çok büyük zarar gördü. İnşallah bundan sonraki günler daha aydınlık olur. Bundan sonra bu kovit gibi belayı ne dünyamız ne ülkemiz yaşamaz. 

 

“BİZİ ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN”

Benim kişisel cep telefonum çoğunuzda vardır. Kaydetmek isteyen varsa bir kez daha vereyim 0532 3165182 bu benim telefonum 25 senedir değişmedi aynı telefon. Bazıları gibi milletvekili olunca başkan olunca telefonlarımızı değiştirmedik. Ama zaman zaman yetişemediğim zamanlar oluyor. Diyelim aradınız bakamadım bana bir mesaj atın ben ilk fırsatta size dönerim.  Bir numara daha vereyim başkan yardımcımız Rasim Özdemir var onun telefonu 24 saat açık kaydetmek isteyen olursa. Oda 0505 802 12 74 bizi aramaktan çekinmeyin. Dediğimiz gibi zaman zaman anında cevap veremezsek de bundan dolayı gönül bırakmayın acil bir durum olduğunda mesaj atın biz size muhakkak ulaşırız.

 

 

BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Başkan Özcan’ın ardından söz alarak talep ve temennilerini ileten apartman ve site görevlileri de, “Bizi bu güne kadar hiçbir belediye başkanı ya da bir idareci hiç görmedi. Ne bizim derdimizi ne fikrimizi soran olmadı. Bugün gerçekleşen bu toplantı gerçekten bir ilk ve bu sebeple Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a bizlere verdiği değerden ve destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama