HÜLYA Eczanesi
BAHÇELİEVLER Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
BAHÇELİEVLER Eczanesi
Bahcelievler Mah Yunus Emre Sk 59/A ( Bahçelievler Sağlık Ocağı Karsisi)
Tel: 0374 212 85 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

İHIMSS 2019 Avrasya Konferans Programı

3 Kasım 2019

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, Sağlık Bakanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen HIMSS 2019 Avrasya Konferans Programına katılarak Bolu İlinde sağlık alanındaki gelişmeleri anlattı.

 

 

Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerini kapsayan uluslararası bir etkinlik olan HIMSS’19 Avrasya Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarına Türkiye’deki en iyi uygulama örnekleri olan illerden biri olan Bolu adına, konuşmacı olarak davet edilen Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol, sağlık alanında dijitalleşme ve tasarruf konularında yapılan uygulamaları dile getirerek diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek süreci aktarıp ilimizin adını uluslararası boyutta duyurdu.

 

Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Fuarı kapsamında Dijital Hastane, E-Sağlık, sağlıkta akıllı sistemler ve teknolojiler, sağlık bilişimi alanında ileri uygulamalar, yeni teknolojiler ile Bolu ilinin değerlendirmesini ve dijital süreçleri ile ilgili olarak Demirkol, “Elektronik Sağlık Kaydı Kullanılabilirliği Verimliliği ve Memnuniyeti Nasıl Artırıyor?” konulu sunumuyla dikkat çekti. Demirkol; “Verimlilik, tasarruf ve dijitalleşme alanında ilimize kazandırabileceğimiz ne varsa çabamız bu yöndedir.” diyerek çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama