IHLAMUR Eczanesi
DAMLA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

IHLAMUR Eczanesi
Borazanlar Mah.Hürriyet Cad..No35/E(Endüstri Meslek Lisesi Girişi))
Tel: 0374 212 55 80
DAMLA Eczanesi
Sağlık Mh.Dodurga Cd.Kutlu Apt.No:57 (Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 28 80
Bolu 5 günlük hava tahmini

HOCA OTORİTEYİ ERKEN KURDU

18 Eylül 2019

Teknik direktör Osman Özköylü ilk çalışmasına çıkarken oyuncuları ile saha içinde kısa bir toplantı yaptı. Takımın kendileri ile birlikte bir sinerjiye ihtiyacı olduğunu ifade ederken bunu da takım olarak hep birlikte yapacaklarını söyledi. 

Giray Bulak’ın görevden ayrılması sonrası Boluspor’ un başına getirilen Teknik direktör Osman Özköylü  ilk çalışmasına oyuncularına adeta terapi yaptı. Ligin yeni başladığını ifade eden Özköylü benim için hepiniz aynısınız onun için takım içinde büyükten küçüğe herkes yapılan hatalara bir birini uyarmasını istiyorum  dedi.
Teknik direktör Osman Özköylü konuşmasına şöyle devam etti. Artık bir sinerji patlaması yaşamamız lazım bunu da sizler ve bizler bir birimize destek olarak yapacağız  buna ben inanıyorum dedi. 
Ümraniyespor maçı için ilk çalışması için çalışmayı yöneten Osman Özköylü  1.5 saat süren çalışmada adeta bir dakika durmadı. Oyuncularının tek tek isimleri ile hitap ettiği görünen Özköylü nün futbolcularını çabuk tanıdığı göründü.
Ümraniyespor maçı için ilk 11 arayan Teknik Direktör Osman Özköylü taktik antrenmanıyla çalışmaya devam etti. Yeni bir oyun kurgusu üzerinde çalışmalar yaptırırken sık sık da çalışmayı durdurup futbolcularına anlattığı göründü.
İlk çalışma olmasına rağmen kırmızı beyazlı oyuncularında Osman Özköylünün istediklerini harfiyen yerine getirdiklerime dikkat çekti.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama