Bolu 5 günlük hava tahmini

GÜLER’DEN KIRAATHANE ZİYARETLERİ

14 Şubat 2019

MHP Gerede Belediye Başkan adayı Ramazan Güler, ilçede bulunan kıraathaneleri ziyaret ederek seçim çalışmaları için destek istedi.

MHP Gerede Belediye Başkan adayı Ramazan Güler seçim çalışmaları kapsamında, encümen üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte kıraathaneleri ziyaret etti. Kahvehanelerde seçmenle teker teker tokalaşarak belediyeden beklediklerini dinleyen Başkan adayı Ramazan Güler, “İlçemizin sıkıntılarının çözümü konusunda çözüm adresi olarak MHP’ye oy vermeye davet ediyorum” dedi.

 

Kahvehanelerdeki seçmenlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Güler, “Bizim sizin yaşadığınız sorunları bilmeme gibi bir lüksümüz yok. Çünkü sizin yaşadığınız sorunları en iyi biz biliriz. Bizler sizin ile birlikte aynı yerde yaşıyoruz. Sizden 31 Mart’ta destek bekliyorum” dedi.

 

Faaliyette olan işletmeleri de gezerek seçim çalışmalarına devam eden Güler, her vatandaşımıza ulaşarak sıkılmadık el bırakmayacağım dedi. Gündüz programını esnaflar ile tamamladıktan sonra akşam programını kıraathane ziyaretleri ile geçiren Başkan adayı Güler, ilçede faaliyet gösteren kahvehanelerde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti. geredemedyatakip

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Rwitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama