İREM Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

İREM Eczanesi
Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)
Tel: 0374 222 99 88
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

GÖYNÜK’TE BELEDİYE EKİPLERİ DUR DURAK BİLMİYOR

8 Kasım 2019

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, ilçede vatandaşların talepleri ve gördüğü aksaklıkların çözüme kavuşması adına çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında çalışmalar hızla sürdürülüyor.

Haber: BMA

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya,  vatandaşların görüş ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Çankaya’nın koordinesinde Belediye ekipleri ilçenin çeşitli bölgelerinde çalışmalarına devam ediyor.

SPOR KOMPLEKSİ AĞLAR YENİLENDİ

Belediye ekipleri tarafından Göynük Belediyesi Spor Kompleksi içerisinde yer alan futbol sahasında mevcut kale ağları yenilendi ve dere kenarında bulunan kale arkasına yükseltme ağı montaj çalışmaları tamamlandı. Ayrıca futbol sahası etrafında eskiyen ve deforme olan tel örgüler yenileri ile değiştirildi.

ÇOCUK PARKINDA OYUN GRUPLARI TAMİR EDİLDİ

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce şehir merkezinde bulunan çocuk parklarında yürütülen yenileme ve tamirat bakım çalışmaları kapsamında Çeşme Mahallesi Parkında bulunan çocuk oyun gruplarında tamirat ve yeni modül ekleme çalışmaları gerçekleştirildi.

PARKE TAŞLAR ONARILIYOR

Şehir merkezi genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerde kilit parke taşı onarım çalışmaları Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce gerçekleştirildi.

TEMİZ BİR GÖYNÜK İÇİN

Şehir merkezi genelinde dere kenarı ve sokaklarda Fen İşlerine bağlı temizlik ekipleri temizlik çalışmalarını belirli periyotlar halinde aralıksız yürütüyor.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama