TANSU Eczanesi
MERAL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

TANSU Eczanesi
Hastane Cad.Mustafa Bey Apt. No:25(KADIN DOĞUM HAS. KARŞISI)
Tel: 0374 213 67 92
MERAL Eczanesi
Sağlık Mah.Şehitler Cad.Yüksel Apt.No:32/9 (KÖROĞLU DEV.HAS.POLİKİNLİKLER KARŞISI)
Tel: 0374 270 41 67
Bolu 5 günlük hava tahmini

GÖYNÜK DEVLET HASTANESİ E–1 STATÜSÜNE GEÇİYOR

4 Ocak 2018

Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol Göynük Devlet hastanesine ziyarette bulunarak hastanede bulunan sorunlar ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aldı. Göynük Hastanesine ziyarette bulunan Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol Göynük Devlet hastanesinin E1 olması için gerekli yazının yazıldığını belitti.

Haber; Sefa Günay

Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol, Göynük Devlet Hastanesine ziyarette bulundu. Demirkol, Göynük Devlet Hastanesinin E1 olmalısı için gerekli yazının yazıldığını belitti. Ziyaretin ardında açıklamada bulunan Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol; “Göynük’te artık laboratuar ve radyoloji 24 saat çalışacak. Bir de kalp krizini belli eden test yapılmıyor onu da önümüzdeki hafta getiriyoruz. O da burada olacak. Diyaliz ünitesi konusunda da çalışacağız. Mengen tarafı Gerede ile hallediyor bu konuyu.  Fakat bu tarafta yok. Buranın hastanesinin E1 yapılması konusunda yazısını yazdık. E1 olduğu zaman buraya dâhiliye ve çocuk kısmı açılıyor. Ve buraya artık diyaliz de açabiliyoruz. Burası E1 olmalı. E1 olamazsa da biz burayı destekleyeceğiz” dedi.

“FİZİK TEDAVİ HASTALARINI BELEDİYE GETİRECEK”

Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol Göynük’ te fizik tedavisi için sıra bekleyen hastalar konusunda Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’dan yardım talep etti. Demirkol; “Yeniçağa ve Gerede’yi tek tek arıyoruz ve belediye başkanlarımız araç ayarlıyor. Yatmak için 2 yıl bekleyen hastalar her gün belediyenin araçları ile gidip 2 saat tedavilerini alıp dönüyorlar. Göynük’te de siz yardım ederseniz, biz sizin hastalarınızı tek tek arayalım buradan bir liste belirleyelim. Bu kişileri getirip götürelim ve tedavilerini yaptıralım” dedi.

Başkana Kazan da talebi geri çevirmeyerek, “Biz vatandaş için gerekli her şeyi yaparız” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama