STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

GEREDE’NİN ACİL HEKİM İHTİYACI ÇÖZÜLECEK

24 Ağustos 2014

    Gerede Devlet Hastanesinin Acil hekim ihtiyacı çözülecek.   Edinilen bilgiye göre, Gerede ve Mudurnu Devlet Hastanelerinde eksilik olan ‘Acil Hekim’ ihtiyaçları 58....

 

 

Gerede Devlet Hastanesinin Acil hekim ihtiyacı çözülecek.

 

Edinilen bilgiye göre, Gerede ve Mudurnu Devlet Hastanelerinde eksilik olan ‘Acil Hekim’ ihtiyaçları 58. Devlet Hizmet Yükümlülüğü kapsamında çözüleceği öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Kahraman Dinler, “Bu ihtiyacı hastanemizde görev yapan branşında iki uzman doktor olan bölümlerden ve aile hekimlerinde karşılıyoruz. Bu da tabi sıkıntı olabiliyor. Hem hasta bakımından hem de doktorlarımız açısından olumlu olmuyor. Tabi herkesin branşı farklı olabiliyor ve acil bölümüne gelen de farklı bir rahatsızlıkla gelebiliyor. Devlet Hizmet Yükümlülüğü kapsamında hastanemize atama olması olduğunda sıkıntıyı çözmüş olacağız. Hastalarımıza daha iyi hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Hekimlerin Devlet Hizmet Yükümlüsü Kurası olması nedeniyle hekimlerin atanmasının yakın zamanda olup göreve başlayacaklarını söyledi. Gerede Devlet Hastanemiz kardiyoloji uzmanın göreve başladığının haberini de veren Dinler, Kardiyoloji uzmanı Ali Atam Geredeli vatandaşlarımıza hizmet vermek üzere göreve başlamıştır. “Ekokardiyografi Cihazı” satın alma işlemlerini başlatıldı. İnşallah en yakın zamanda Geredemiz cihaza kavuşacaktır. Geredemiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama