STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

GEREDE’DE SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİR ARAYA GELDİ

6 Eylül 2013

 
Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen, Genel Sekreterliğe bağlı sağlık kuruluşlarında çalışanların memnuniyetinin artırılması, çalışanların görüş, öneri ve isteklerini değerlendirmek üzere yapılan toplantılara Gerede Devlet Hastanesi ile devam edildi.
Yapılan toplantı da Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen çalışanların sıkıntılarını dinledi. Hastane çalışanlarıyla yaklaşık bir saat beraber olan Dr. Murat Özmen sıkıntıların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.
90 Gün Projesi ile ilgili bilgi veren Dr. Murat Özmen şunları ifade etti: “Hasta ve çalışan memnuniyeti nitelikli hizmet vermek adına çok önemlidir. Bu nedenle çalışanların motive edilmesi ve memnun olması, hastaya verilecek hizmet için gerekli bir kriterdir. Gerede İlçemizin Ankara ve İstanbul arasında bir geçiş noktası olması sağlık hizmetinin gerekliliğini daha da arttırmaktadır. Teçhizat ve çalışan sayısı bakımından Gerede Devlet Hastanesinin yeterli olması önemlidir. Bunun için elimizden geleni hep beraber yapmalıyız. Teknolojinin sürekli geliştiği ülkemizde, uygun teçhizatlarla hizmet vermek gerekmektedir.”
Toplantıya Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen, Gerede Devlet Hastanesi Baş Tabibi Kahraman Dinler, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı Uğur Pay, Gerede Devlet Hastanesi yöneticileri ve çalışanları Katıldı.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama