Bolu 5 günlük hava tahmini

Fen Lisesi’nde neler oluyor?

17 Nisan 2019

MOBİNG, İDARECİLERİN BİRİLERİNİ KOLLAMASI, USULSÜZLÜKLER…

Bolu Fen Lisesi idarecileri tarafından yapıldığı iddia edilen mobing, usulsüzlükler ve öğrencilere karşı yapılan haksız davranışlar için Türk Eğitim-Sen Bolu Şubesi Başkanı Erhan Bayram şikayette bulunmak için hazırlıklara başladı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Bolu’nun başarılı isimlerini yetiştiren Bolu Fen Lisesi ile alakalı iddialar gündeme oturdu. İddialara göre Bolu Fen Lisesi idarecileri, öğretmen ve öğrencilere mobing uyguladı. Öte yandan evraklarda da bazı usulsüzlüklerin olduğu gündeme gelirken, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki bazı memurların bu olayı bildiği ve üzerini örtmeye çalıştığı iddia edildi.

“EN KISA ZAMANDA İFŞA EDECEĞİZ”

İddialarla alakalı sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül, okul idarecilerinin kendi kirli işlerini örtmek için Ülkücü kıyımı yaptığını ve bu kişilerin en yakın zamanda ifşa edileceğini söyleyerek, “Ülkücü Hareketin Başarılı öğrencilerinin ve eğitimcilerinin olduğu Bolu Fen Lisesi Müdür ve Müdür Yardımcılarının yapmış oldukları zulmü, hak gaspını elbet gün yüzüne çıkaracağız. Kendi kirli işlerini Ülkücü kıyımı yaparak örtmek isteyen kim olursa Ülkücü Hareket karşısında duvar gibi olacağından şüphesi olmasın. Ülkücü öğretmenim ve öğrenci kardeşimin hakkını kimseye yedirmeyecek ve asla ezilmesine müsaade etmeyeceğiz. Seçimlerden sonra kirli yüzlerini ortaya çıkarmaya başlayan söz de Cumhurbaşkanı sevdalılarını da belgeli şekilde en kısa zamanda ifşa edeceğiz. Vesselam” ifadelerini yer verdi.

ERHAN BAYRAM ŞİKAYET ETMEK İÇİN HAZIRLANIYOR

Konu hakkında kendisine defalarca şikayet giden Türk Eğitim-Sen Başkanı Erhan Bayram ise çalışmalara başladı. Yaşandığı iddia edilen olaylarla ilgili belge toplayan ve bunları bir dosyada birleştirecek olan Başkan Bayram, dosyasını tamamladıktan sonra şikayet için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvuracak. Öte yandan Bayram yaşananları en yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacağını da söyledi.

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Rwitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama