SEVAL Eczanesi
AKTAŞ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SEVAL Eczanesi
Sağlık Mah. Hekim Sok.No 9A/13 (Köroğlu Devlet Hast.Acil Karşısı)
Tel: 0374 270 31 30
AKTAŞ Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. Duygu Sit.C Blok No:3 (Kışlak Et Yanı)
Tel: 0374 217 70 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

ENGELLİ SAĞLIK KURULU GÜNLERİ ARTIRILDI

19 Aralık 2017

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi ve İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde düzenlenen Engelli Sağlık Kurulu günleri artırıldı.

İlimizde Engelli Sağlık Kurulu Raporu vermeye yetkili hastanelerimizden İzzet Baysal Devlet Hastanesi engelli raporu için başvuranlara yönelik 2 gün kurul toplanarak hizmet veriyordu. Şimdi gün sayısı artırılarak 2 günden 3 güne çıkarıldı. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Salı, Perşembe ve Cuma günleri Engelli Sağlık Kurul hizmeti verecek.

 

Ayrıca İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Engelli Sağlık Kurulu 1 gün toplanıyorken, 2 güne çıkarıldı. Artık Pazartesi ve Çarşamba Günlerinde verilmeye başlanan Engelli Sağlık Kurulu hizmeti düzenlemeleri ile hastaların beklemesi ve aksama yaşanmaması sağlanacak. Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi ve İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesine “Engelli Sağlık Raporu” almak için başvuran hastaların hem aksaklık yaşamaması, hem de işlerinin daha hızlı sonuçlanması için gerekli çalışmalar tamamlanarak kurul günleri artırılıp engelli vatandaşların en kısa sürede hizmet alabilmesi amaçlandı. Bu sayede engelli vatandaşlarımızın rapor süreçleri hızlanarak sağlık hizmetlerine erişimleri de kolaylaşmış olacak. Sefa Günay

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama