KIZILTAN Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

En kapsamlı denetim yapıldı

7 Ağustos 2020

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ‘sağlık için hepimiz İçin’ sloganı ile başlattığı Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında Bolu’da da geniş çaplı denetimler başladı. Denetimler kapsamında ekipler şehir dışından kente girenleri tek tek durdurularak uyarıldı. Ayrıca sağılık ekipleri, kent merkezindeki 30 evde ise karantinada kalanları kontrol etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ‘sağlık için hepimiz için’ sloganı ile 81 il’de başlatılan Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler kapsamında Bolu’da da geniş çaplı denetimler başladı. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ve asayiş ekipleri, kente gelen vatandaşları Bolu Batı Gişeleri’nde durdurarak virüse karşı maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları konusunda uyardı. Ayrıca, durdurulan araçlardaki vatandaşlara ekipler tarafından dezenfektan sıkıldı. Kent merkezinde önemli noktalarda da gerçekleştirilen denetimlerde farklı birimlerden 160 personel görev aldı.

 

Denetimler kapsamında Bolu’da Berberler, Kuaförler, Pazar yerleri, Marketler, Lokantalar, Kafeteryalar, Kahvehaneler, Toplu taşıma araçları, Taksiler, Alışveriş merkezleri ve Kamuya açık tüm alanlar denetlendi. Yapılan denetimlerin ise devam edeceği bildirildi.

 

POZİTİF VAKALARI EVLERİNDE DENETLEDİLER

Bolu’da, koronavirüs testi pozitif çıkan ve evlerinde karantinada tutulan vatandaşlar da polis ekipleri tarafından kontrol edildi. Kent merkezinde, koronavirüs testi pozitif çıkan kişilerin yaşadıkları 30 evi tek tek kontrol eden ekipler, karantinada kalanları hem bilgilendirdi hem de uyarılarda bulundu.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama