EVREN Eczanesi
SARUHAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

“CORONA ve YAŞAM” TEMALI YARIŞMAMIZIN ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2 Ağustos 2020

Mengen Belediyesi olarak geleceğin Türkiye’sini şekillendirecek olan çocuklarımızın; resim, kompozisyon ve şiir yoluyla tüm Dünya’nın zorlu bir süreç yaşadığı corona virüs salgını nedeniyle neler hissettiklerini daha iyi anlayabilmek ve onların bu hislerinin karşılığında ,çocuklarımıza daha fazla yardımcı olabilmek için 13 Nisan 2020 – 12 Mayıs 2020 tarihleri arasında yarışma düzenlendi. Yarışmaya yoğun ilgi gösteren çocuklarımız için bugün Cumhuriyet Şehir Parkında ödül töreni düzenlendi. Ödül Törenine Mengen Belediye Meclis Üyeleri, Jüri Üyeleri, yarışmaya katılan öğrenciler ve velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Törende açılış konuşmasını yapan Mengen Belediye Başkanı, yaşadığımız zorlu süreçte evlere kapanan çocuklarımızın sosyalleşmeleri, yeteneklerini öne çıkarmaları adına düzenlediğimiz yarışmada gösterdikleri gayret için teşekkür etti. Başkanımız sırasıyla Resim, Şiir ve Kompozisyon dalında yarışan öğrencilerimizi başta dereceye giren öğrencilerimiz olmak üzere sahneye davet ederek ödül ve plaketlerini takdim etti. Birincilerimize yarım altın, ikincilerimize çeyrek altın, üçüncülerimize gram altın ve tüm katılımcı öğrencilerimize plaket takdim eden Başkanımıza öğrencilerimiz teşekkürlerini sundular. Başkan jüri üyelerini de sahneye davet ederek plaketlerini takdim etti ve yarışmamıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti. Jüri üyeleri çocuklarımız için bu denli duyarlı bir projede yer almaktan dolayı mutluluk duyduklarını ve Türkiye de bu süreçte böyle bir yarışma düzenleyen tek Belediye olduğumuz için gurur duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.

Başkan törenin sonunda öğrencilerimize eğitim ve tüm yaşamlarında başarılar dileyerek ilerleyen zamanlarda düzenleyeceği etkinlik ve projelerde tekrar beraber olmaktan mutluluk duyacağını dile getirdi ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu. A. Haktan Yamantürk

DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

Resim dalında

1. Elif Nur KAÇMAZ

2. Elif Ezgi ELMAS

3. Enes Taha YILDIZ

Şiir dalında

1. Nevzat Can GÜZELCAN

2. Salih SARIUSTA

3. Ebru ACAR

Kompozisyon dalında

1. Selin KARAARSLAN

2. Eren TOKAÇ

3. Elif AKGÜN

“CORONA ve YAŞAM” TEMALI YARIŞMAMIZIN ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama