STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

24 Nisan 2013

Gerede Belediyesi, Bölge hastanesi hüviyeti taşıyan Gerede Devlet Hastanesi Çocuk Servisi katında bir odayı çocuk oyun odası olarak düzenledi.

Gerede Belediyesi, Bölge hastanesi hüviyeti taşıyan Gerede Devlet Hastanesi Çocuk Servisi katında bir odayı çocuk oyun odası olarak düzenledi. Hasta olarak hastanede yatan, annelerinin yanında hastanede kalma zorunluluğu olan çocuklara yönelik düzenlenen çocuk oyun odası büyük beğeni topladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerinin bitiminden sonra protokol, Devlet Hastanesine gelerek çocuk oyun odasının sembolik kurdele kesimini gerçekleştirerek hizmete açtı. Kaymakam Arslan Yurt’un oğlu Abdullah Yurt’ta babası ile birlikte açılış kurdelesini kesti.
Çocuk oyun odasında ahşap duvar süsleri, bir adet oyun evi, tahterevalli, duvardan duvara trafik temalı halı, masa ve sandalyeler, zekâ geliştirici ve eğitici oyuncaklar yer alıyor.
Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Garnizon Komutanı Arif Haktan Doğan, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Kamu Hastaneleri Birliği İdari İşlerden Sorumlu Başkan Uğur Pay, idari ve mülki daire amirleri yer aldı.
Kurdele kesiminde Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Kahraman Dinler, “Donatılan bu oda için Belediye Başkanımız Ömer Baygın Bey’e ve ekibine, Belediye Meclisi Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Mehtap BurkuDemirses Hanımefendiye çok teşekkür ederim. Talebimizi geri çevirmediler ve Belediye Meclisi kararı ile bu odayı hastanemize kazandırdılar” dedi.
Belediye Başkanı Ömer Baygın ise yaptığı açıklamasında, “Hastanemizin çocuk oyun odasına ihtiyacı olduğu talebini aldıktan sonra konuyu Belediye Meclisimizde ele aldık. Meclis Üyelerimiz oy birliği ile yapılması kararını verdi. Gerçektende hastanemize gelen çocuklarımız için ya da hasta yakını çocuklar için bir hava alma, ferahlama, vakit geçirme için bir ihtiyacı gidermiş olduk. İlçemize, bölgemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Açılışın ardından Devlet Hastanesi yönetimi protokol üyelerine kokteyl düzenledi.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama