SARUHAN Eczanesi
EVREN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

SARUHAN Eczanesi
Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)
Tel: 0374 220 20 05
EVREN Eczanesi
Sağlık Mah. Dodurga Cad. Kutlu Apt. No:57(Çağsu Hastanesi Karşısı)
Tel: 0374 270 20 26
Bolu 5 günlük hava tahmini

Çin’den Dörtdivan’a yatırım

12 Temmuz 2020

Çin Halk Cumhuriyetinden RISTAR Şirketler Grubu Led aydınlatma üretim tesisi için Dörtdivan’dan arsa satın aldı.  Konu ile ilgili paylaşımda bulunana Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Şirket bu yıl inşaata başlayıp, 2021 yılında Dörtdivan da istihdama, üretime ve ihracata başlayacaklarını belirtti.

Haber; Sefa GÜNAY

Çin Halk Cumhuriyeti'nde Led aydınlatma üretim sektöründe önemli şirketlerden bir tanesi olan RISTAR Şirketler Grubu Led aydınlatma üretim tesisi için Dörtdivan’dan arsa satın aldı. Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, Şirket bu yıl inşaata başlayıp, 2021 yılında Dörtdivan da istihdama, üretime ve ihracata başlayacaklarını belirtti.

 

Konu İle ilgili sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, paylaşım da, Belediye Başkanlığı emanetini aldığımızın ikinci haftası tohumlarını attığımız Çin Halk Cumhuriyetinden RISTAR şirketler grubu ile bugün önemli bir kilometre taşını geride bıraktık. Grubun Türkiye yönetimi ilçemizde kuracakları üretim tesisi için uzun zamandır müzakerelerini sürdürdüğümüz araziyi bugün satın aldılar. Led aydınlatma üretim tesisinin inşaatına bu sene başlayıp 2021 yılında ilçemizden istihdama, üretime ve ihracata başlayacaklardır. İlçemize hayırlı olsun. Arsasını bu yatırım için değerlendiren Yaşar Görgülü ve ailesine memleketimiz için yaptıkları bu fedakarlıktan dolayı şükranlarımı sunarım. Memleket için yapılacak her fedakarlığın bir Sadaka-i cariye olacağını, amel defterimize hayırların işlemeye devam edeceğini unutmayalım.

 

“BAŞKA BİR ÇİNLİ YATIRIMCI İÇİN YER ARAYIŞI DEVAM EDİYOR”

“Bir başka Çinli yatırımcı grubu için ilçemizde yer arayışlarımız devam etmektedir. İstihdamını artıran, üreten ve büyüyen bir Dörtdivan için yatırımcılarımıza en güzel şekilde ev sahipliği yaparak bütün imkanları seferber edeceğiz. Bu vesile ile ilçemizi tercih ettikleri için Grup yöneticileri, Ruby Yang’a, John Xun’a sürecin iş takibini ve tercümanlığını yapan değerli kardeşim Dr. Fahri Eyeci’ye ve Ristar Grubu Türkiye koordinatörü Mustafa Yılmaz’a şahsım ve memleketim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama