CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI ANKARA’DA

  12 Ekim 2018

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yaklaşan yerel seçimler öncesi Bolu’nun CHP’li Belediye Başkanları Ankara çıkartması yaptı.

  Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerine Bolu il Başkanı Kazım Karsu ile CHP‘li Belediye Başkanları Ankara da buluştu.

   

  Haber: BMA

  Ankara da Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal tesislerinde yapılan Belediye Başkanları toplantısına CHP İl Başkanı Kazım Karsu ile birlikte Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut,  Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ve Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı toplantı da yerel yönetimlerin değerlendirilmesi, yerel seçim vizyonu, kamuoyu araştırma sonuçlarının değerlendirilmesi gibi konular ele alındı.

  Sabah erken saatlerde Ankara da bir araya gelen Belediye Başkanları toplantı ile ilgili gündemi değerlendirirken, yaklaşan yerel seçimler öncesi bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıyla ilgili görüşlerini paylaşan CHP İl Başkanı Kazım Karsu ‘Genel Başkanımız  Sayın Kılıçdaroğlu mevcut Belediye Başkanlarımız ile bugün Ankara da bir araya geldi. Çok verimli ve yararlı bir toplantı oldu. Genel Başkanımızın yerel yönetimlerle seçimler öncesi birlikte olması çok önemliydi. Kendisine teşekkür ediyorum’ dedi.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.16164088249207