KIZILTAN Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

CENGİZ ÜNSAL GEREDE’YE VEDA ETTİ

28 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İstanbul Ümraniye Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Cengiz Ünsal Gerede’den ayrıldı.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal ilçeden ayrılırken yaptığı konuşmasında "Üç buçuk yıllık görev süremde Gerede’de kurumlarımız arasında güzel bir ahenk güzel bir işbirliğiyle çalışmalarımızı yürüttük. Gerede’de severek ve keyif alarak görev yaptım. Her zaman ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ve ‘Halka hizmet hakka hizmet’ düsturları ile hareket ettim. Kaymakamlığımız koordinasyonunda; Gerede ortak paydasında Yerel yönetimlerimiz, Kamu Kuruluşlarımız, STK kuruluşlarımız ile toplumun her kesimi ile uyum ve işbirliği içerisinde ilçemizde görev yaptık. Vatandaş odaklı hizmet anlayışını esas alarak burada vazifemizi yürüttük. Gerede herşeyin en güzeline layık. Böyle Ayrıcalıklı Bir İlçede Üç buçuk yıl Görev Yapmaktan Büyük Onur ve Mutluluk Duydum. Güzel hatıralarla dolu üç buçuk yıllık görev süremde benim ne emeğim, ne hakkım varsa helal olsun. Sizler de haklarınızı helal edin. Vefakar Gerede’yi asla unutmayacağım. Allah’a emanet olun. Allahaısmarladık.”dedi.

Kaymakam Ünsal’ın ilçeden ayrılırken yapılan veda törenine yoğun bir katılımın olduğu ve duygusal anlar yaşandığı görüldü. Elif Erdoğan

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama