STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

BUNA ANCAK ‘YUH’ DENİR!

20 Kasım 2012

 
Düzce’nin AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi eski Başhekimi Hüseyin İka’nın Düzce Sağlık İl Müdürü olması için çalışma yaptıklarını Bolu kamuoyu ile paylaşması sonrası, yine birilerinin rahatsız olduğu görüldü. Bu kez iftiralarını ve belden aşağı siyaseti Düzce’de yayın yapan bir internet sitesini kullanarak gösterdiler. Aşağılık fotoğraflar ve iftiralarla İka’nın önünü yeniden kesmeye çalışıyorlar. Bolu’nun çocuğuna yapılan bu haksız eleştirilerin Bolu kaynaklı olması da dikkat çekiyor.
Bolu’da yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Doktor Hüseyin İka’yı karalamak için elinden geleni arkasını koymayan ve her türlü iftirayı Allah korkusu olmadan atmayı meziyet sayan Bolu’daki bazı kesimler yeni sahneye çıktı. Kızılay Bolu Şube Başkanı Hüseyin İka’nın,Bolu Sağlık İl Genel Sekreteri olmaması için her türlü iftirayı atanlar, şimdi de İka’nın Düzce’ye Sağlık İl Müdürü olacağı haberi sonrasında yeniden belden aşağıya vurmaya başladı.
BİRİLERİ YİNE SAHNEYE ÇIKTI!
www.duzceyerelhaber.com internet sitesinde verilen sipariş üzerine yapıldığı belli olan haberde Bolu’nun evladı Hüseyin İka’ya aşağılık iftiralarla saldırıldı. Haberde, İka’nın bir mekanda kalabalık bir toplulukta oturduğu masada görünen dansözlü fotoğrafı sanki İka’ya aitmiş gibi gösterilmesi, haberin kimler tarafından yaptırıldığını da apaçık gözler önüne serdi. Ayrıca, AK Parti hükümeti tarafından göreve getirilen Hüseyin İka’nın türban düşmanı gibi gösterilmesi de bu kadarda olmaz dedirtti. 
SAÇMALIKLAR DİZESİ…
AK Parti Hükümeti tarafından başhekimlik görevine getirilen Hüseyin İka’yı en fazla CHP ve MHP’nin savunduğu ifade edilen haberde, saçmalıkların ardı arkası kesilmiyor. AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın ve yönetimi, AK Partili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile partinin önde gelenleri tarafından her fırsatta övgüler yağdırılan başarılı bir bürokrata kent olarak sahip çıkmayı siyasete döken internet sitesi sipariş haberine, Memur-Sen denilen ve Bolu’da bazı kişilerin güdümünde olan sendikanın yaptığı ipe sapa gelmez iddialarla habere devam etmiş.
BUNLARI UNUTMUŞLAR!
Adı geçen internet sitesi, Bolu’da yaptığı hizmetlerle herkesin takdirini kazanan eski Başhekim Doktor Hüseyin İka için bütün sivil toplum örgütlerinin bir araya gelerek destek vermesini es geçmiş. Emri vaki yapılan haberin kimler tarafından ortaya atıldığı ise herkes tarafından bilinen bir gerçek. İka’nın Bolu’da sağlık sektöründe yaptığı değişiklikler de haberde hiç ele alınmayarak tamamen AK Parti düşmanı gibi gösterilmesi de bu kadarda olmaz dedirtti.
Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama