BREZİLYALI DÜNYA YILDIZINDAN BOLUSPOR’A BÜYÜK DESTEK

  12 Şubat 2018

  Boluspor un dünya yıldız Andre Santos kendisi gibi büyük bir yıldız olan arkadaşı Neymar da Silva Santos Júnior a Boluspor milli piyango bileti satarak formasını giydiği kulübüne katkı sağladı. Breziyalı Neymar da Silva Santos Júnior arkadaşına destek olmak için yüklü miktarda bilet aldı.

  Haber: Fahri Gündüz

  Boluspor un brezilyalı yıldızı Andre Santos Bolu ve Boluspor’u tanıtmaya devam ediyor. Geldiği günden beri Bolu turizmine tanıtmaya devam eden Andre Santos geçtiğimiz günlerde Fransa da doğum günü olan Neymar da Silva Santos Júnior nun yanına giderek özel gününde birlikte olmuştu.

   Sayılı davetlinin bulunduğu doğum gününde bir çok dün ya yıldızı bulunurken Boluspor un Brezilyalısı da Bolu ve Boluspor u tanıtmaya devam ederken kulübün çekilişe sunduğu Boluspor yeni yıla Milli piyango biletlerinden satarak katkı sağladı. Boluspor yeni yıla Milli piyango ile start verirken Yönetim Kurulu kulübe gelir getirici kaynaklar yaratmak için çekiliş düzenlemişti 100.000 bin adet bilet bastırılırken. Milli Piyango ile ortaklaşa yapılacak çekiliş 28 Şubat’ta yapılacak. Satışa sunulan biletler bir bir tükenirken Andre Santos  Brezilya lı arkadaşı dünya yıldızı  Neymar da Silva Santos Júnior a 75 bin tl lik bilet satması taktirle karşılandı. Andre Santosu kırmayan Neymar biletleri satın aldı.

   

   

   

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
  Yorum yazın
  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. GİRİŞ YAP
  • İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
  • Habere değil yorumculara yönelik,
  • Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
  • Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar
  • KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
  • Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
  Bolu'nun Rwitter Günlüğü
  Tüm Twitter Günlüğünü göster

  Sizden Gelenler
  Site içi arama
  Cumhuriyet Caddesi İnci İş Merkezi No:32   Tel: 0 374 217 82 85   Faks: 0 374 217 82 95
  0.19229507446289