Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLU’NUN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

17 Mart 2019

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin ve teknik ekibi, Bolu Kent Konseyi Üyeleri ile bir araya gelerek Bolu’nun geleceğini masaya yatırdı.

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, bu sabah Bolu Kent Konseyi üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Chef kafede gerçekleşen kahvaltı programına Kent Konseyi Üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Cumhur İttifakı Adayı Fatih Metin, teknik ekibinin de hazır bulunduğu kahvaltıda, Bolu Kent Konseyi üyeleri ile Bolu’nun geleceğini masaya yatırarak, verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

“BİRLİKTE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

Konsey üyelerine gönüllere girecek bir belediyecilik anlayışı ile Bolu’yu geleceğe taşımak istediğini anlatan Metin, “Hepimizin öznesi Bolu. İnşallah Nisan’dan sonra el ele verecek ve Bolu’muzu daha güzel yarınlara taşıyacağız. Birlikte başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Metin, daha sonra Kent Konseyi Üyeleri’nin görüş ve önerileri de dinleyerek notlar aldı. Fatih Metin’in her türlü görüş ve öneriyi dikkate alacağını belirtmesi üzerine Kent Konseyi Üyeleri de Metin’e teşekkür ederek, başarılar diledi. A. Haktan Yaamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Twitter Günlüğü
Tüm Twitter Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama