TUBA Eczanesi
BİZİM Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi
Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı
Tel: 0374 275 20 60
BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
Bolu 5 günlük hava tahmini

BOLU’DA 33 OKULA, ‘OKULUM TEMİZ’ BELGESİ VERİLDİ

12 Ekim 2020

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul/Kurum Müdürleri toplantısında Müdürlerle bir araya geldi. Müdürlerle bir araya gelen Vali Ümit, tüm temizlik ve hijyen şartlarını sağlayarak “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanan 33 ilk ve ortaöğretim okul müdürlerine belgesi verdi.

Haber; Beyza Nur GÜNAY

 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı ‘Okulum Temiz’ projesi kapsamında “Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü” gereğince, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol süreçlerinin tutarlı, geçerli, güvenilir, tarafsız bir anlayışla sürdürülmesi amacıyla “Okulum Temiz” belgesini almaya hak kazanan 33 okulla belgeleri 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul/Kurum Müdürleri toplantısında Bolu Valisi Ahmet Ümit tarafından verildi.

 

“ÇOCUKLARA DEĞER VERELİM”

Müdürlerle bir araya gelen törende konuşan Vali Ümit, “İnsanlar en kıymetli varlığı olan evlatlarını sizlere emanet ediyor. Elimizdeki emanetlerin kıymetini bilelim ve emanete riayet edelim. Çocuklara değer verelim. Devlete sadakatin, millete layık olmanın ilk şartı olduğunu, açık sözlü olmanın, sözünde durmanın erdem ve mertlik; yaradana şükrün yaratılana teşekkürün insanlık olduğunu öğretelim” dedi.

 

“TÜM TEDBİRLERE UYULMASINA ÖZEN GÖSTERMELİLER”

Okullarda korona virüs tedbirlerine önemle dikkat edilmesini isteyen Vali Ümit, “Müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin sağlıklı ortamlarda eğitim görebilmesi için maske, mesafe ve hijyen kuralları başta olmak üzere tüm tedbirlere uyulmasına özen göstermeliler” dedi.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama