MERAL Eczanesi
AKTAŞ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

MERAL Eczanesi
Sağlık Mah.Şehitler Cad.Yüksel Apt.No:32/9 (KÖROĞLU DEV.HAS.POLİKİNLİKLER KARŞISI)
Tel: 0374 270 41 67
AKTAŞ Eczanesi
Aktaş Mah.Taşhancılar Cad. Duygu Sit.C Blok No:3 Merkez/BOLU
Tel: 0374 217 70 05
Bolu 5 günlük hava tahmini

“BİR DOKUNDUK BİN AH İŞİTTİK”

16 Ekim 2020

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Kadın Kolları esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler’de bulunan esnafları ziyaret eden CHP Kadın Kolları, Başkan Zuhal Toker Işın önderliğinde esnafın sorunlarını dinledi.

CHP Bolu İl Kadın Kolları esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın önderliğinde Atatürk Bulvarı ve Bahçelievler’de bulunan esnafı ziyaret eden Kadın Kolları, esnafın sorunlarını dinledi. Kadın Kolları esnaf ziyaretinin ardından açıklama yayınlayarak esnafın içinde bulunduğu zor duruma bir kez daha parmak bastı.

 

Yapılan açıklamada, “Esnaf çok zor durumda. ‘Tükendik ne kadar daha dayanabiliriz bilmiyoruz’ diye dert yandılar. ‘Tüm giderler devam ediyor ama müşterimiz o kadar azaldı ki çaresiz bekliyoruz’ diye dile getirdiler sıkıntılarını. İktidarın sorunlara çare olacak önlemleri bir an önce almasını esnafa can suyu olmasını istiyorlar.

 

Bizler esnafın sesini duyun artık diyoruz! Onların da aileleri, çoluğu ve çocuğu var. Aylardır idare etmeye çalışıyorlar, kredi alabilenler ödeme zorluğu çekiyor. Bu bölgede bulunan lokaller ve kahvelerde dert yandılar. ‘Kimselerin gelmediği iş yerlerini yine de açık tutuyoruz. Tüm giderlerimiz devam ediyor. Ne yapacağımızı bilemez haldeyiz’ diye dert yandılar. Bizler onların sesi olmaya çalışıyoruz, bir dokunduk bin ah işittik. Esnaf can suyu olacak çözüm istiyor bir an önce! Belediye Başkanımızdan ve belediye hizmetlerinden memnun olmaları bizleri de mutlu etti, maske dağıttık. Bizler esnafın çığlığını duyun artık diyoruz!” ifadeleri yer aldı.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama