BİZİM Eczanesi
TUBA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi
Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)
Tel: 0374 217 17 22
TUBA Eczanesi
Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı
Tel: 0374 275 20 60
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan Vatandaşları Bir Kez Daha Uyardı

8 Nisan 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye sosyal medyaları üzerinden yapılan canlı yayında gündem dair açıklamalarda bulundu.  Bolu’nun son iki gün içersinde rahatladığını belirten Başkan Özcan, biz almamız gereken önlemleri alıyoruz. Ancak sonuç itibariyle Hint polisi gibi elimize sopa alarak dışarı çıkanları döverek evine sokacak değiliz. Bazıları da bizi çıldırtıyor yapmayın” ifadelerini kullandı.

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan canlı yayına katılarak açıklamalarda bulundu.  Evde çok sıkılıyorum derken tabuta girmekte girmek de var, yoğun bakımda tavanı izlemekte  diyerek vatandaşlara uyarıda bulunan Başkan Özcan açıklamasında, “İki gündür Bolu’da yine bir rahatlama başladı Bolu’da. Belediyenin önüne baktığımızda normal bir gün gibi çok üzülüyorum. Ben uyarıyorum insanları benin sağlığım iyi diyor. Ya kardeşim senin sağlığın iyi olabilir ama sen bu virüsü başkasına taşıdığında bir hastalığı olan birine taşıdığında sorun orada. Senin bu yaptığın hiş hoş değil diye uyarıyoruz. Ama bazen tersleniyoruz” dedi.

 

“BAZILARI DA ÇILDIRTIYOR”

Gereken önlemleri aldıklarını belirten Özcan, “Biz gereken önlemleri alıyoruz. Sağ olsun valiliğimiz gereken önlemleri alıyor. Sayın valimizin başkanlığında il idare kurulu, pandamı kurulu olarak biz almamız gereken önlemleri alıyoruz. Ancak sonuç itibariyle Hint polisi gibi elimize sopa alarak dışarı çıkanları döverek evine sokacak değiliz. Bazıları da bizi çıldırtıyor yapmayın. Sana bir şey olmaz. Ama sen virüsü taşıyorsun sana zarar vermiyor bünyen güçlü ama taşıdığın insana virüs zarar veriyor. Önlemlerimiz alalım önlemlerimiz aldığımızda ben kendi fikrimi söylüyorum 15 gün içerisinde bundan kurtulacağız. Dünyadaki örnekler bakın önlemlerini zamanında alanlara İtalya’nın durumu ortada diğer yandan Yunanistan’a bakın önlemlerini uyguladı İspanya ve İtalya’ ya dönmedi.  Vaka sayısı artan ülkelerden bir tanesiyiz. Ve yapmamız gerekende çok basit, dayanacağız. Yani evde kalmakla patlamazsın. Oda da çok sıkılıyorum derken tabuta girmek de var, yoğun bakımda tavanı izlemekte var.  O yüzden vatandaşlarımdan ben rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

               

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama