KIZILTAN Eczanesi
BOLU Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KIZILTAN Eczanesi
Kültür Mah.Cem Sultan Cad.:No:182
Tel: 0374 270 39 14
BOLU Eczanesi
Büyük Camii Mah. Fevzipaşa Cad. No:20/A (Hisar Tepesi)
Tel: 0374 215 74 95
Bolu 5 günlük hava tahmini

Başkan Özcan Küpçü ve Aydın’a sitemde bulundu!

6 Ağustos 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Meclisi Ağustos Ayı 1. Oturumunda Hisar Tepesine yapılması planlanan proje hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Ak Partili Milletvekillerine sitemde bulunan Başkan Özcan, “Bir tanesi ile 8 yıl birlikte görev yaptık. Bir tanesi de bizim partimizin üyesiyken tanışırız kendisi ile ancak bir türlü bir istişare sağlayamadık. Benim projem 6 aydır bekliyor. Uygulama iznini kim verdirtmiyor bakan yardımcısına” ifadelerini kullandı.

 Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediyesi Meclisi Ağustos Ayı 1. Oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan başkanlığında gerçekleşti. Gerçekleşen oturumda Hisar Tepesine yapılması planlanan projenin 6 aydır Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısının önünde uygulama izni için onay beklediğini belirten Başkan Özcan, proje hakkında açıklamalarda bulundu.  Açıklamalarında Ak Parti Milletvekillerine de sitemde bulunan Başkan Özcan, “Ak Parti binasının karşısında bulunan yer. Anıtlar kurulundan onaylatmışız. Alkoliklerin mekânı, uyuşturucu kullananların mekanı. Anıtlar kurulu projemizi onaylamış. Bakanlık projemizi onaylamış, aylardır bakan yardımcısının önünde uygulama izni bekliyor. Aylardır bekliyor. Neden bekliyor. Bakan yardımcısına da sordum sebebini burada bulunan herkeste biliyor. Arkadaş para istemiyorum, pul istemiyorum. Orada Fırka Tepesi’nde bir güzelleştirme yapılmalı mı? Yapılmalı! Orada her gün parti binasından baktığınızda; karşınıza orası çıkıyor. Orayı güzelleştirelim diyoruz. Projenin özüne itiraz eden yok. Bakan yardımcısı da doğru bir proje diyor. Zaten iki kez onaydan geçmiş bir proje. Ben bunu daha öncede anlattım. Kimseyi suçlamadan dikkatli kelimeler seçerek ama neden benim projem 6 aydır bekliyor. Uygulama iznini kim verdirtmiyor bakan yardımcısına” dedi.

 

“FATİH BEYİN İYİ NİYETLİ OLDUĞUNU BİLİYORUM.  AMA AYNI İYİ NİYETİ…”

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in iyi niyetli olup bazı konularda destek olduğunu ama milletvekillerinden hiçbir konuda yardım ve destek göremediğini belirten Özcan, “Fatih bey katkı yaptı mı? Yaptı. Allah razı olsun dedik mi? Dedik. En azından yardımcı oluyor. Olamadığı konularda var. Ama ben en azından Fatih Beyin iyi niyetli olduğunu biliyorum.  Ama aynı iyi niyeti bir tanesi ile 8 yıl birlikte görev yaptık. Bir tanesi de bizim partimizin üyesiyken tanışırız kendisi ile ancak bir türlü bir istişare sağlayamadık” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama