ELMAS Eczanesi
ÖRNEKBAŞ Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

ELMAS Eczanesi
Tabaklar Mah.Cumhuriyet Cad.No:58(Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi Karşısı)
Tel: 0374 212 72 73
ÖRNEKBAŞ Eczanesi
Beşkavakavaklar mh Necdet Gören Cd Yardemir Konutları N:18/4 Blok(Şehit Yüzbaşı Burak Bilen Sağlık Ocağı Çaprazı)
Tel: 0374 220 10 10
Bolu 5 günlük hava tahmini

BAŞARAN’DAN 10 KASIM MESAJI

10 Kasım 2019

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cihan Başaran, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 81’inci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başaran yayımladığı mesajda, “Her 10 Kasım özlem dolu bir hüzündür bizim için. Vefatının yıl dönümünde Kurucu Devlet Başkanımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve hasretle yad ediyoruz. 

Her fani gibi ahiret alemine göçmüş de olsa, geride kalan kıymetli emanetleri Türkiye’nin geleceğini tayin etmiştir. Gazi Mustafa Kemal, milletine gönülden bağlı ve inanmış bir dava şuurudur. Aynı zamanda askeri bir deha, taktik ve strateji ustasıdır.  Gazi Mustafa Kemal bağımsızlık ateşimizin kıvılcımı,  işgal ve ihanetin amansız düşmanıdır.

Gazi Mustafa Kemal’in hayatta iken öngördüğü gibi, şahsi menfaatleri için, düşmanlar ve hainlerin siyasi emelleriyle ortak hareket edecek gafiller, her zaman karşımıza çıkacaktır. Ve yine bildirdiği gibi muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda ve Türk milleti olma şuurunda olduğunu çok iyi biliyoruz.

Türk milleti için 10 Kasım bir matem günü değil, Gazi Mustafa Kemal’i daha doğru anlama, eserine ve bıraktığı mirasa sahip çıkmak, çok daha ileri seviyelere götürmek ve gelecek nesillere çok daha güçlü bir yapı teslim etmek imkanıdır.

Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli’nin iki sözü ile günü daha da anlam katmak istiyorum,

“ Unutulmasın ki, Türkiye Cumhuriyeti milli bir eser, mukaddes bir değer, muazzez bir mirastır; mutlaka yaşayacak ve yaşatılacaktır. Aksini iddia ederek karamsarlık, kötümserlik ve kaos aşılayanlar bir kez daha hezimet ve hüsrana uğrayacaklardır.”

“ Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin ortak ve tarihi bir değeri olmakla birlikte, Türkiye Cumhuriyeti’nin ana direğidir. Cumhuriyetimiz kuruluş ilke ve iradesiyle yaşadığı müddetçe bu gerçek değişmeyecek, değiştirmeye de kimsenin nefesi yetmeyecektir. ”

Bu düşüncelerle, ebedi aleme intikal edişinin yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, tüm kurucu kahramanlarımıza ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama