KORKUT Eczanesi
SEZEN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

KORKUT Eczanesi
Sağlık Mah. Sigorta Sok. No:25/4 (Köroglu Dev.Has.Pol.Karsisi)
Tel: 0374 270 26 20
SEZEN Eczanesi
Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad.No:88/11(Dedeoğlu Kırtasiye Karşısı)
Tel: 0374 215 17 27
Bolu 5 günlük hava tahmini

Ak Parti’de İl Başkanları Toplantısı Gerçekleşti

17 Eylül 2020

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle düzenlenen İl Başkanları toplantısına katıldı. Düzenlenen toplantıda Erdoğan, İl kongrelerine Ekim ayının ortalarında başlamayı düşündüklerini belirti.

Haber; Sefa GÜNAY

AK Parti Genel Merkezi, korona virüs sürecinde de çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Genel Merkez tarafından belirlenen program dahilinde teşkilatlar ile toplantılar video konferans yöntemiyle yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında video konferans yöntemiyle düzenlenen İl Başkanları toplantısına katıldı. Doğanay ile birlikte düzenlene toplantıya İl Kadın Kolları Başkan Vekili Aygül Yıldırım Uzun, İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer katılım sağladı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Erdoğan, il başkanlarına 2023 vizyonundan Türkiye ekonomisine; AK Parti'nin hizmetlerinden Doğu Akdeniz ve Suriye'de yaşanan gelişmelere kadar önemli açıklamalarda bulundu.

“ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”

Önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen İl kongreleri hakkında da konuşan Erdoğan, “İl kongrelerimizi de Ekim ayı ortasında başlatmayı düşünüyoruz. İnşallah her elimizde teşkilatımızla ve milletimizle kucaklaşacağız. Amacımız, önümüzdeki yıl yapacağımız büyük kongremize çok güçlü bir teşkilat yapısıyla girmektir. 2023'e ilişkin hedef ve hayallerimize taşıyacak bu süreç için hep birlikte daha çok çalışmalıyız. Zaman su gibi akıp gidiyor. Bu hıza kendimizi hazırlamazsak, önce yavaşlamaya, durmaya, gerilemeye mahkum oluruz. Asıl acısı diğer partilere benzeriz ki Allah bizi böyle bir akıbetten muhafaza eylesin diyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama