CEREN Eczanesi
YÜCE Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

CEREN Eczanesi
Borazanlar Mh Mehmet Akif Ersoy Blv No.50/10-B(Sağlık Müd Yanı)
Tel: 0374 331 48 26
YÜCE Eczanesi
Gölyüzü Mah.T.Mehmet Paşa Cad.No:33/A (Adese Market Karşısı)
Tel: 0374 217 10 21
Bolu 5 günlük hava tahmini

AHMET ÖRNEKBAŞ'TAN KAZAKİSTAN ZİYARETİ

25 Eylül 2021

İYİ Parti İl Başkanı Bolu’nun sevilen iş insanlarından Ahmet Örnekbaş, beraberindeki iş insanı Mehmet Öztürk ile birlikte Kazakistan Kızılorda Şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu ziyaret etti.

İYİ Parti İl Başkanı Bolu’nun sevilen iş insanlarından Ahmet Örnekbaş, Kazakistan Kızılorda Şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu ziyaret etti. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda arasında ilerleyen günlerde sosyal kültürel köprüler kurulmaya devam edecek.

 

Bolu’nun sevilen iş insanlarından İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve Yeni Öztürk Kalıp’ın sahibi Mehmet Öztürk inşaat sektöründe yatırım yapmak için Kazakistan’a gitti. Örnekbaş iş dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyarette Bolu’yu unutmadı. Bolu Belediyesi ile kardeş şehir olan Kızılorda şehrini ziyaret eden Örnekbaş, şehir Valisi Ganibek Konısbekoğlu’nu makamında ziyaret etti. Örnekbaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın selamlarını, Bolu’nun tarihi simgesi Köroğlu heykeli ve Türk bayrağı hediyelerini  Konısbekoğlu’na iletti. Örnekbaş’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Konısbekoğlu pandemi dolayısıyla zayıflayan kardeş şehir ilişkilerinin normalleşme süreciyle birlikte yeniden güçleneceğini ve Bolu ve Kızılorda şehri arasında sosyal kültürel etkileşimlerin devam edeceğini söyledi. Konısbekoğlu Örnekbaş aracılığıyla tüm bolu halkına selam gönderdi. Sefa Günay

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama