PINAR Eczanesi
GÜNSEL Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

PINAR Eczanesi
YAŞAMKENT MAH.27 NOLU ADA Z-33 (KALICI KONUTLAR SAĞLIK OCAĞI KARŞISI)
Tel: 0374 2751444
GÜNSEL Eczanesi
Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad.No:15/B (Cadde AVM Yanı)
Tel: 0374 217 05 63
Bolu 5 günlük hava tahmini

80 ÖĞRENCİDEN MAKET ŞÖLENİ

16 Kasım 2019

Ramazan Dede Bilgievi’nde “Hem eğleniyoruz, hem öğreniyoruz” sloganı ile Bilgievi öğretmenleri ve 4.sınıf öğrencileri ile maket şöleni etkinliği gerçekleştirildi.

Sıra dışı etkinliklere ve ilklere imza atan Bilgievi, daha önce yapılmayan bir etkinlik olan maket şöleni düzenleyerek öğrencilerin el becerilerini, eğlendirerek ve öğreterek geliştirmek adına uçak ve balon maketleri ile maket şöleni düzenledi.  Etkinlik, Bilgievinde 4.sınıf öğrencileri ile gerçekleştirildi. Öğrenciler düzenlenen maket şöleninden oldukça memnun kalırken, Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ve Bilgievi öğretmenlerine teşekkür etti.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievimizde, hem eğleniyoruz, hem öğreniyoruz sloganı ile öğretmenlerimiz ve 4.sınıf öğrencilerimiz ile maket şöleni etkinliği gerçekleştirdik. Maket yapımı çocuklarımıza hem el, hem de analitik düşünme becerisini kazandırıyor. Bilgievimiz öğretirken geliştirmeye devam ediyor. Bu güzel organizasyonu tertipleyen Bilgievi Müdürüme ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yaklaşık 80 öğrencinin katıldığı etkinlikte çocuklarının el becerilerine ve mutluluklarına şahit olan veliler Bilgievi faaliyetlerinden son derece mutlu olduklarını, çocuklarının okul çıkışlarından sonra koşarak Belediye Bilgievine geldiklerini ifade ederek Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ve ekibine teşekkür ettiler. Geredemedyatakip

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama